Prodlužování vlasů


Prodlužování vlasů

Dalším velmi oblíbeným trendem v úpravě vlasů je jejich prodlužování. Jde o proces, kdy k vašim vlasům přidají vlasy umělé nebo pravé pomocí různých postupů.

Možnosti prodloužení

Waving

Vláknem se vytvoří okraj pod pod vlasy, blízko pokožce hlavy a pak se vlasové prameny k okraji přišijí nebo nalepí. Tento způsob se používá v oblasti zátylku. Prameny je možné do vlasů přichycovat i speciálními sponami. Díky velmi jednoduché aplikaci si můžete prameny sami přichytit. Na trhu najdete širokou paletu barev. Bohužel takto přichycené vlasy velmi často vypadávají.

Belargo

Jde o jednoduchý a nenáročný postup. K pramenu vlastních vlasů se speciálním uzlem přichytí umělý pramey. Pokud pramen odroste je možné velmi jednoduše uzel rozvázat a pramen posunout.

Lepení vlasových pramínků

Další velmi jednoduchý postup vhodný k přidávání různě barevných pramínků. Při tomto postupu se na pramen vlastních vlasů nalepuje umělý pramen . Na přichycení pramenu jsou použity speciální lepidla. Málo kvalitní lepidla mohou poškodit vlas nebo podráždit pokožku hlavy.

Bond Plus

Jde o nejpoužívanější a nejoblíbenější metodu přichycení umělých vlasů.  Pramen umělých vlasů se k pravým vlasům přichytí tepelně smrštitelnou spojkou. Tento postop je rychlý a nenáročný. Pokud vám pramen odroste, lepidlo se rozdrtí speciálními kleštičkami a nalepí se znova. Jde o rychlý a jednoduchý způsob, který nepoškozuje vlasy.